Zásahová přilba Gallet F2

18. srpna 2007 v 10:18 | Petr Daniel |  Hasičská výstroj

10.3.06 MSA - Gallet F2

10.3.06 MSA - Gallet F2
Přilba Gallet F2 je ideální pro lezce a technické zásahy. Je v červené barvě s oranžovými reflexními pruhy na bocích a je vybavena brýlemi.

Víceúčelová přilba F2 je určena pro záchranáře, lezce a hasiče při zásazích zejména technického charakteru. Materiál přilby (technopolymer) je vysoce odolný vůči úderům a je samozhášivý. Skořepina je upravena proti účinkům UV záření. Vnitřní strana je vyplněna upínacím systémem, který velmi účinně absorbuje otřesy.

Skořepina, která je nehořlavá, zároveň zaručuje dobrou ventilaci ve vnitřní přilbě. Konstrukce přilby je řešena tak aby poskytovala co nejpohodlnější nošení při nejširším rozsahu záchranářských činností.

Vnitřní nastavitelná objímka hlavy je vyrobena z kvalitní kůže a dovoluje nastavení velikosti 53 až 63 cm.

Přilbu F2 je možné vybavit také vnitřním komunikačním systémem připojitelným k vysílačce.

Přilba s brýlemi je vyráběna v barvách bílé, červené, černé, žluté a šedé. Přilba F2 bez brýlí je navíc dodávána i v barvách zelené, modré a fotoluminiscenční. Na přilbu lze objednat reflexní pásky v několika odstínech (šedá, zelená, žlutá, oranžová, modrá).

Konstrukce brýlí umožňuje jejich účinné větrání a nezamlžují se. Pohodlně kryjí oči a velkou část obličeje. Mohou být dodány s dvojitou nebo plnou pryžovou páskou.

Podbradní páska je v části brady změkčena pruhem kůže a má tříbodové uchycení. Přilba je tak dokonale fixována při jakémkoliv pohybu.

Do přilby je možné upevnit držák pro nevýbušné svítilny UK 4AA a Peli.

Hmotnost: 580 g bez brýlí.
Velikost: 53 až 63 cm.
Certifikace CE a UIAA (International Union of Alpine Assiciations).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama