Požár truhlárny za milion

18. srpna 2007 v 23:58 | Petr Daniel |  Požáry

Požár truhlárny za milion

Požár truhlárny za milionPožár truhlárny firmy Hranol v Nádražní ulici v Rychnově u Jablonce nad Nisou zpozorovali dnes, 26. července 2006, okolo půl druhé obyvatelé sousedního domu. Truhlárna byla již při ohlašování požáru zasažena z jedné třetiny ohněm.

26.7.2006 - Luboš Samec
Na místo události byly vyslány jednotky HZS LK stanice Jablonec nad Nisou a dobrovolných hasičů obcí Maršovice, Kokonín, Proseč nad Nisou, Rychnov u Jablonce n.N. a Huť s šesti automobilovými cisternami. V době příjezdu prvních jednotek byla již téměř celá budova truhlárny v plamenech. Hasiči zahájili hasební práce a snažili se především ochlazovat rodinný dům stojící vedle, aby nedošlo k rozšíření ohně. Požár se podařilo dostat pod kontrolu po 45 minutách hasebního zásahu a zlikvidovat okolo čtvrt na čtyři.

Příčina vzniku požáru je momentálně v šetření Policií ČR. Požárem byla poškozena celá budova a shořelo vnitřní vybavení a truhlářské nástroje. Podle odhadu majitele činí předběžná škoda 1 milion korun. Při požáru nebyl nikdo zraněn.
Požár truhlárny za milion 1
Požár truhlárny za milion 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama